czwartek, 26 lipca 2012

Sistars Reaktywacja!


Jakiś miesiąc temu internet obiegła informacja, że zespołu Sistars wraca na scenę. Początkowo nie wierzyłam w plotki rozsyłane po portalach. Zamknęli działalność 6 lat temu i zapadła cisza, każdy poszedł w swoją stronę, Sistars umarło. Jednak ku mojemu zaskoczeniu ploty okazały się prawdą. Zespół rzeczywiście nagrywa nową płytę.

Piszę o tym, ponieważ bardzo cieszy mnie taki obrót spraw. Sistars był zespołem, który wyróżniał się na naszej scenie muzycznej. Ich projekty były ciekawe i przyciągały słuchaczy. Potrafili połączyć ze sobą wiele stylów w świetny sposób. Nie byli komercyjny, robili swoje i wyszło im to na plus.

Nagranie kolejnego krążka może im zająć trochę czasu. Każdy ma teraz swój projekt, rodzinę, dzieci, związek. Znalezienie czasu na kolejne obowiązki graniczy właściwie z cudem. Jednak Sistars podjęło decyzję, że wracają na scenę z czymś nowym, energetycznym i myślę, że jak zwykle genialnym. 

Z niecierpliwością czekam na ich krążek i trzymam kciuki, żeby powrócili w wielkim stylu! :)

fot. FB zespołu


2 komentarze:

  1. AAA nawet nie wiedziałam, że znów będą razem nagrywać! Super! Mam tylko nadzieję, że nie okaże się to klapą jak to jest w zwyczaju, kiedy zespoły ponownie się schodzą ;D

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Wydaje mi się, że w przypadku Sistars będzie to raczej miła powtórka z rozrywki! :D Ja już się jaram ! :)))

      Usuń